Анатолiй Левiн

Анатолiй Левiн

Не очікував, що все пройде настільки добре, бо дуже прискіпливий до перукарів. Дуже порадувала як атмосфера закладу загалом, так і навички майстра. Мене стриг Єгор – знайшли розуміння з підлоги слова. Зробив усе на найвищому рівні. Нарешті, є хтось, кому не потрібно вказувати на недоліки виконаної роботи. Упевнений, що стригтимуся тільки у цього майстра, оскільки залишився задоволений цілком і повністю.

Микола Артамонов

Микола Артамонов

Спеціально вирішив залишити відгук про цей новий барбершоп.
До цього обслуговувався в іншому барбершопі. Було все добре, але проблема з пробками у центрі та велика проблема припаркуватися. Живу м. Бориспільська, працюю м. Осокорки.
Був двічі. Упорядковував бороду і підстригався. Все що зроблено на вищому рівні. Ну що скажу … Мені дуже все сподобалося! Дуже ввічливий персонал. Від початку та до кінця все зробив саме як я хотів! А це дуже важливо! Використовують дорогу косметику на вибір різних виробників. Зручний онлайн запис до майстра. Записався знову на суботу. Зручно діставатись з лівого берега. Порадив своїм друзям. І всім бажаючим отримати якісну зачіску і упорядкувати бороду – рекомендую!!!
Бажаю вам багато вдячних клієнтів та багато позитивних відгуків!!!
Дякую за Бурбон!)

Дмитро Богданов

Дмитро Богданов

Був уже двічі у різних майстрів. Дуже порадувала атмосфера та якість обслуговування!

Faith

Faith

Нещодавно переїхав з іншої країни і думав, що гарного барбершопу у Києві не знайду. Заради Хоттабича не полінувався зайти та залишити відгук – був приємно здивований атмосферою та співвідношенням ціни/якості. Був 2 рази, обидва підстригли і поголили, бо я хотів, залишився дуже задоволений, обов’язково зайду ще. Всім рекомендую, не пошкодуєте.

Антон Северенчук

Антон Северенчук

Користуюсь послугами цього барбершопу з моменту відкриття, стрижка та гоління на найвищому рівні. Усередині чудова обстановка, немає проблем із паркуванням.