Голiння небезпечною бритвою

400 грн
Записатись

Для того, щоб виглядати привабливо, чоловікам потрібно доглядати за собою, і для цього використовується безліч засобів і методів. Зокрема, багатьом не подобається щетина особі. Тож отримання бажаного зовнішнього вигляду застосовується техніка гоління. Чоловікам доводиться витрачати на це багато часу. Деяким потрібно гоління з періодичністю в один-два рази на тиждень, інші змушені голитися щодня.

Багато представників сильної половини людства залишаються незадоволеними після використання звичайних верстатів для гоління, тому що у них на обличчі залишаються роздратування або подряпини. У барбершопі “Хоттабич” використовують один із найстаріших та найефективніших методів гоління, який полягає у використанні небезпечної бритви. В умілих руках майстрів вона допомагає досягти бажаного результату для кожного клієнта.

Переваги гоління небезпечною бритвою в барбершопі “Хоттабич” у Києві

Сучасні чоловіки, як і жінки, прагнуть виглядати доглянуто та привабливо у будь-якій ситуації. Гоління небезпечною бритвою в барбершопі не залишає неприємних відчуттів. У салоні працюють професіонали найвищого рівня, які дозволять відвідувачам оцінити усі переваги такого типу гоління. Вони поєднують нові та старі методи боротьби з небажаною рослинністю на обличчі.
Переваги використання небезпечної бритви для гоління полягають у наступному:

 • комфорт та безпека під час процедури;
 • висока якість виконання;
 • відсутність після процедури подряпин та ран;
 • прийнятна вартість;
 • використання спеціальних засобів для запобігання появі подразнень.

Під час гоління небезпечною бритвою у барбершопі відвідувачі перебувають у максимально комфортних для себе умовах. Барбершоп “Хоттабич” має затишну обстановку, яка дозволить клієнтам насолоджуватися кожною хвилиною перебування тут.

Особливості гоління з використанням небезпечної бритви в барбершопі “Хоттабич” у Києві

У барбершопі до роботи небезпечною бритвою допускаються лише досвідчені професіонали. Якщо перед людиною стоїть питання, де проводиться якісне гоління небезпечною бритвою, то їй слід звертатися саме до цього салону, щоб отримати бажаний результат.

Майстри під час гоління небезпечною бритвою в Києві проводять своєрідний ритуал, тому що дана процедура тільки на перший погляд може здатися простою. Однак вона таїть у собі велику кількість нюансів. Для того, щоб все пройшло як слід, потрібні руки досвідчених майстрів, які працюють у барбершопі “Хоттабич”.
Процедура гоління небезпечною бритвою в барбершопі поділяється відразу на кілька етапів:

  • підготовка, яка полягаєв очищенні шкіри обличчя, розпарюванні щетини, масажі обличчя;
  • використання помазка для того, щоб нанести на поверхню щетини засіб для пом’якшення волосків;
  • гоління.

Гоління небезпечною бритвою в барбершопі “Хоттабич” здійснюється відповідно до техніки, яка вироблялася роками. Для початку бритва рухається за напрямом росту волосся і потім проти зростання волосся. Саме завдяки такій техніці вдається досягти гладкого ефекту. Для того щоб клієнт не поранився майстри використовують особливу техніку натягу шкіри, що забезпечує безпеку проведення процедури. Не варто ризикувати та проводити таке гоління в домашніх умовах, тому що зберігаються високі ризики, пов’язані з отриманням порізів.

Вiдео 1

Вiдео 2

Приклади робiт