Батько + син

850-1050 грн
Записатись

У кожній сім’ї, де є син, батько повинен надавати йому приклад. Тільки в сім’ї можна створювати традиції, які у своєму подальшому житті дитині захочеться дотримуватися. Відмінною традицією для батька та сина у Києві може стати похід у барбершоп. Турбота про свою зовнішність на прикладі батька у дитини може з’явитися з раннього віку і бути присутньою в її житті протягом довгих років. Якщо необхідна чоловіча стрижка в такому місті як Київ, слід звертатися до справжніх професіоналів своєї справи, які працюють у барбершопі “Хоттабич”.

Ми маємо велику кількість послуг, серед яких і чоловіча стрижка батько+син. Похід до нас може перетворитися на чудову традицію для тата та його дитини. Такий час має велику кількість переваг, серед яких:

  • спільне проведення часу;
  • батько подає синові гарний приклад, щоб він уважно ставився до своєї зовнішності;
  • створення нових сімейних традицій;
  • дитина та її батько краще впізнають один одного.

Особливості послуги Батько + Син

Коли в сім’ї є хлопчик, то важливо, щоб саме батько ставав йому першим прикладом у житті. Якщо його тато уважно ставитиметься до своєї зовнішності, то це дозволить дитині брати з неї приклад і прагнути до того, щоб завжди виглядати привабливо і охайно. Стрижка Батько + Син у Києві стане справжнім помічником для того, щоб кожен батько подавав позитивний приклад своїй дитині.

Багато батьків стикаються з такою проблемою, що хлопчики підліткового віку не стежать за своєю зовнішністю, і щоб змусити їх зробити стрижку, потрібно докласти максимум зусиль, щоб чогось досягти. Послуга Батько + Син у барбершопі дозволить цього уникнути. Дитина з самого дитинства після численних походів у “цирульню” разом зі своїм батьком, у подальшому вже сама визначатиме, коли їй потрібно буде вирушати на стрижку. Батько + Син у барбершопі “Хоттабич” у Києві дозволить татові та його дитині будувати довірчі стосунки, які супроводжуватимуть їх упродовж усього життя.

Майстра барбершопа “Хоттабич”

На сьогоднішній день батьки дуже уважно ставляться до вибору майстра для стрижки своєї дитини. Це дуже привабливо, коли в барбершопі у Києві є можливість зробити стрижку і для батька, і для його сина. У нас працюють справжні професіонали своєї справи, які допоможуть і батькові, і дитині підібрати оптимальний варіант стрижки. Для тих, хто вирішив підстригтися зі своїм сином, майстри салону зможуть зробити цю подію незабутньою. Дитині самому захочеться надалі відвідувати це місце для того, щоб виглядати так само, як і його батько. Батько+Син у барбершопі “Хоттабич” у Києві репрезентує збій той вид послуги, який виконується майстрами з великим досвідом роботи. Вони мають навички не тільки чоловічої стрижки, а й дитячої. У них є велика кількість переваг:

  • акуратність у роботі;
  • уміння користуватися різними інструментами для створення не тільки класичних стрижок, а й модельних;
  • висока швидкість виконання якісної роботи, щоб клієнтам не доводилося довго чекати на результат;
  • якісне виконання стрижок.

Послуга Батько+син, що надається нашим барбершопом, дозволяє батькові та його дитині не думати про те, куди піти підстригтися, щоб була можливість зробити і дитячу, і чоловічу стрижку. У перукарнях для дорослих рідко майстри стрижуть дітей, бо до них потрібен певний підхід.
У барбершопі “Хоттабич” і до дорослих, і до дітей майстри обов’язково знайдуть підхід!

Вiдео 1

Вiдео 2

Приклади робiт