Дитяча стрижка (5 – 12 рокiв)

400-500 грн
Записатись

Будь-якому батькові дуже важливо з ранніх років життя дитини привчити його до того, щоб він дуже уважно ставився до своєї зовнішності. Почати можна зі зміни зачісок. У дітей зазвичай волосся відростає дуже швидко, тому потрібно вчасно його стригти. Для хлопчиків сьогодні є велика різноманітність стрижок. Для того щоб малюки та їхні батьки в період стрижки не відчували дискомфорт і в результаті залишалися задоволені працями майстра можна звернутися для здійснення дитячої стрижки до барбершопу “Хоттабич”. У ньому працюють справжні професіонали своєї справи. Вони знайдуть оптимальний підхід до навіть самої непосидючої дитини.
Дитяча стрижка в барбершопі має велику кількість переваг:

  • прийнятна вартість;
  • акуратність;
  • оптимальний підхід до кожної дитини;
  • досвідчені професіонали, які знають усі тонкощі дитячих стрижок у Києві.

У барбершопі допоможуть зробити красиву та привабливу стрижку хлопчикам. Для того, щоб у хлопчиків волосся завжди виглядало акуратно, тут досвідчені професіонали дадуть корисні поради не тільки по тому, як часто потрібно робити стрижки, а й по тому, як доглядати волосся. У дитячого волосся структура відрізняється від тієї, яка є у дорослого. Тому важливо звертатися до справжніх професіоналів, які працюють із дитячими стрижками у Києві. У барбершопі є штат досвідчених майстрів, які допоможуть підібрати в кожному конкретному випадку найкращі стрижки.

Особливості стрижок для хлопчиків у барбершопі “Хоттабич” у Києві

Барбершоп “Хоттабич” вже тривалий час працює з дітьми. Якщо потрібна дитяча стрижка, то кращого місця для цього не знайти. Тут працюють майстри, які знають усі особливості роботи з дітьми. Вони чудово розуміють, що стригти дітей складно в тому плані, що вони не можуть сидіти на одному місці протягом тривалого часу. Якщо стрижка складна і потрібно багато часу на її виконання, професіонали знаходять підхід до дітей, щоб вони були в цей момент захоплені чимось.

В даний час для дітей є можливість робити модні та стильні стрижки, які будуть актуальними та допоможуть кожному хлопчику відчути себе більш впевненим у собі. У нашому барбершопі пропонуються модні варіанти стрижок:

  • стрижки з плавними лініями волосся, що знаходяться на піку моди;
  • стрижки з прорідженим волоссям;
  • унікальні стрижки для створення певного стилю для кожної дитини.

Сьогодні вже немає того часу, коли всіх хлопчиків стригли однаково під машинку або просто ножицями. Наразі дитяча стрижка у барбершопі у Києві може бути унікальною для кожної окремої дитини, що дозволить їй із самого дитинства виробляти свій певний стиль.

Багато батьків дуже консервативні щодо стрижок для своїх дітей. Вони віддають перевагу більш консервативним рішенням, які здаються їм найбільш оптимальними, проте це помилка. Адже діти теж хочуть почуватися красивими та відмінними від решти. У них також можуть бути свої бажання щодо зовнішності.
У барбершопі “Хоттабич” дитячі стрижки не розчарують ні батьків, ні їхніх дітей. Вони будуть виконані акуратно і дозволять дитині з самого раннього віку набути свого унікального стилю.

Вiдео 1

Вiдео 2

Приклади робiт