Камуфлювання сивини

500 грн
Записатись

Рано чи пізно у чоловіків утворюється сивина, яка робить зовнішність більш солідною та серйозною. Це може сподобатися представникам сильної половини людства тільки в тому випадку, коли є помірна сивина. Як і в будь-якому іншому випадку, у питаннях сивини теж має бути поміркованість. Для того, щоб позбутися видимої оку сивини або просто підкоригувати її, можна скористатися численними засобами, представленими на сучасному ринку. Однак все ж таки краще скористатися послугами професіоналів.
У барбершопі “Хоттабич” камуфлюванням сивини займаються лише досвідчені професіонали, які з легкістю можуть досягти бажаного ефекту.

Особливості процедури камуфлювання сивини в барбершопі “Хоттабич” у Києві

Багато чоловіків, коли чують про камуфлювання сивини в барбершопі, представляють класичне зафарбовування сивого волосся за допомогою аміачних фарб. Саме з цієї причини з’являється скептичний настрій з приводу цієї процедури. Однак цей вид послуги відрізняється від стандартного фарбування. Він не використовується для зафарбовування сивого волосся. Процедура камуфлювання сивини в нашому барбершопі більше наближена до процедури тонування. Завдяки цьому вдається досягти максимально натурального та привабливого ефекту. Переваги такої процедури в барбершопі “Хоттабич” полягають у наступному:

  • прийнятна вартість;
  • використання найсучасніших засобів при камуфлюванні сивини;
  • відсутність неприємних відчуттів;
  • висока якість виконання процедури;
  • комфортна обстановка.

Процедура камуфлювання сивини в барбершопі не є ніякою складністю. Для її проведення використовуються спеціалізовані засоби провідних світових брендів. На волосся наноситься засіб, який надалі змивається подібно до шампуню. З появою барбершопа “Хоттабич” камуфлювання сивини в Києві більше не є складністю. Ті клієнти, які скептично налаштовані на фарбування, можуть не хвилюватися. Камуфлювання дозволить лише злегка замаскувати сиві волоски. При цьому вихідний тон волосся залишається тим самим. Сивина стає більш акуратною і виглядає солідніше.

Що отримують клієнти при камуфлюванні сивини в нашому барбершопі?

Процедура камуфлювання сивини виконується професіоналами найвищого рівня. Вони знають усі тонкощі цієї процедури. Камуфлювання сивини в нашому барбершопі дозволяє клієнтам отримувати:

  • практично непомітне тонування волосся;
  • природний відтінок;
  • відсутність меж між відрослим корінням і довжиною волосся;
  • відсутність ефекту того, що волосся було пофарбоване.

Завдяки нашим фахівцям практично всі клієнти після процедури камуфування волосся залишаються задоволені результатом. Камуфльована сивина завжди виглядає акуратніше і привабливіше. Людина отримує максимально натуральний ефект.
У салоні майстри працюють тільки із засобами найвищої якості, які дозволяють досягати відмінних результатів. Вони не впливають згубно на структуру волосся, як це роблять фарби. До того ж, під час такої процедури клієнти перебувають у комфортній для себе обстановці та в умілих руках майстра, якому відомо, як правильно користуватись засобами для досягнення бажаного ефекту. У барбершопі камуфлювання волосся має прийнятну вартість, яка припаде до душі всім відвідувачам.

Вiдео 1

Вiдео 2

Приклади робiт