Укладання

100 грн
Записатись

Для чоловіка зачіска є такою ж важливою, що й для кожної жінки. Вона являє собою не тільки необхідний стилістичний елемент, але й дозволяє досягати успіхів у своїх особистих справах та бізнесі. Завдяки укладання в Києві у кожного чоловіка є можливість домогтися відмінних результатів у своїй кар’єрі та про багато інших починань, тому що він завжди буде виглядати охайно, стильно і солідно при підборі оптимального варіанту зачіски.

Для тих чоловіків, які уважно ставляться до своєї зовнішності, справжнім помічником стане послуга “Укладання” в барбершопі “Хоттабич”. Представники сильної половини людства не люблять витрачати багато часу на те, щоб упорядковуватися. Тому укладання в київському барбершопі стане виходом у ситуації, коли за максимально короткі терміни потрібно надати зачісці акуратного та охайного вигляду. Фахівці салону допоможуть це зробити. Укладання у барбершопі “Хоттабич” у Києві є велика кількість переваг, на які слід звернути свою увагу:

 • прийнятна вартість, що припаде до душі кожному клієнту;
 • уважні майстри з великим досвідом роботи та креативним підходом до своєї роботи;
 • висока швидкість виконання роботи зі створення укладання;
 • використання високоякісних косметичних засобів для створення модного та стильного укладання для будь-якої події.

Як створюються модні та стильні чоловічі укладання в барбершопі “Хоттабич”?

Якщо потрібно укладання, то кращого місця, ніж барбрешоп “Хоттабич” для цього не знайдеться. Саме тут працюють талановиті майстри, котрі до кожного клієнта здійснюють індивідуальний підхід. Вони є не тільки талановитими перукарями, а й зі стилістами, які підберуть найбільш підходяще укладання для свого клієнта, виходячи з наступних параметрів:

 • індивідуальні параметри зовнішності клієнтів;
 • подія, для якої потрібне укладання;
 • стиль, якого клієнт дотримується;
 • тип стрижки, який він використовує.

Коли до уваги береться все це, то укладання в барбершопі виходять якісними та привабливими, що дозволяє клієнтам звертатися сюди знову та знову.

Для укладання волосся клієнтів у нашому барбершопі застосовуються професійні укладальні засоби провідних світових брендів, серед яких представлені:

 • American Crew;
 • Tigi;
 • Menly.

Також використовуються і косметичні засоби для укладки інших виробників. Вони дозволяють укладання виглядати саме таким чином, як задумав її майстер. Головним завданням кожного професіонала в салоні, який працює над створенням чоловічого укладання в Барбершопі, є зробити так, щоб волосся клієнта виглядало охайно і доглянуто, але щоб при цьому чоловік не втратив своєї мужності. У деяких випадках доводиться вживати заходів щодо того, як зробити зачіску навіть на найкоротшому чоловічому волоссі трохи недбалою. Завдяки цьому укладання в барбершопі в Києві завжди виходить саме таким, яке припаде вам до душі.

Для надання різного ефекту на волоссі використовуються різні засоби. Залежно від стилістики укладання майстра барбершопа “Хоттабич” використовують гелі, воски або спеціальні засоби, які створюють матовий ефект на волоссі, який підходить для чоловіків, які займаються веденням переговорів або бізнесом.
Майстри за короткий час дозволяють чоловікам отримати те укладання в барбершопі “Хоттабич”, яке дозволить їм справити належне враження на свою супутницю під час побачення, або ж на бізнес-партнерів.

Вiдео 1

Вiдео 2

Приклади робiт